Органайзер для зберігання речей вертикальний на 4 рівні з шухлядою Brown (46082-RO)
Органайзер для зберігання речей вертикальний на 4 рівні з шухлядою Brown (46082-RO)
- Розмір (Д х Ш х В): 30 х 30 х 84 см
- Ящик розмір: 28 х 27 х 20 см
- Матеріал: флізелін, картон
- 4 рівні
- Колір: коричневий
- Вага: 0,81 кг
- Виробник: Україна
Органайзер вертикальний для речей — компактне та практичне рішення.
Органайзер допоможе навести лад у шафі та впорядкувати білизну, шкарпетки, краватки або будь-які інші речі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 84 см |
| Довжина | 30 см |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Флізелін |
| Призначення | Універсальне |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴
- Спосіб упаковки: картонна коробка розміром 34х9х69см.



