Комод пересувний на шість кольорових ящиків DA BS-1015-6
Характеристики:
- Габаритні розміри (Ш х Г х В): 33 x 39 x 96 см;
- Матеріал: хромована сталь, пластик;
Комод пересувний оснащений колесами для легкого переміщення на потрібне Вам місце. Підійде для використання вдома і в офісі. Ви зможете зберігати документацію, приладдя для ванної, дитячі іграшки та багато інших дрібниць. А яскраві кольорові ящики допоможуть розсортувати і впорядкувати їх.
Купити комод пересувний Ви можете, зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами вказаними вгорі сайту або оформивши замовлення через корзину, ми обов'язково з Вами зв'яжемося.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма етажерки | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 |
| Кількість висувних ящиків | 6 |
| Комплектація коліщатками | 4 |
| Матеріал | Пластик | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴
- Спосіб упаковки: картонна коробка.



